NANO IMPREGNACE STŘECHY KABRIOLETŮ

Přípravek NanoTextil PREMIUM je určen k ošetření plátěných střech kabrioletů, autosedaček a autokoberců. Ošetřený povrch vytváří ochranou vrstvu nejen proti vodě, ale i UV paprskům. Následná údržba - čištění je pak snažší a rychlejší.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikaci přípravku NanoTextil provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! To výrazně snižuje spotřebu přípravku a šetří čas strávený aplikací. Nano částice obalí vlákno a tím je povrch chráněn jak z vnější tak z vnitřní strany. Povrch po ošetření zůstává paropropustný a prodyšný.

Anker-technology.cz

BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

NanoTextil je nano přípravek na vodní bázi, který je zcela bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Je vhodný pro aplikaci na různé typy materiálů jako je bavlna, elastan, nylon, polyamid, polyester, hedvábí, softshell, viskóza a funkční materiály.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
88%
Podpora Technické poradesntví
#
96%
27 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím