UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ

NanoOne je vhodný pro ošetření sprchových zástěn, luxfer (čirých, leptaných nebo pískovaných), akvárií, krbových skel, sklo-keramických a indukčních desek, polykarbonátových skel, sanitární keramiky, keramických obkladů a dlažeb, porcelánu, leštěného kamene a dalších vysoce lesklých povrchů. Přípravkem, lze také ochránit výrobky z kovu ( vodovodní baterie).

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

PLNĚ TRANSPARENTNÍ S DLOUHODOBOU OCHRANOU

Přípravek NanoOne vytváří na ošetřeném povrchu ultra tenkou vysoce hydrofobní nano vrstvu, která chrání materiál před vnějšími nepříznivými vlivy jako jsou např. voda, mastnota, prach nebo vodní kámen. Životnost vytvořené nano vrstvy může dosahovat až 60. měsíců ( dle stupně mechanické zátěže)

Anker-technology.cz

SNADNÁ APLIKACE A NÍZKÁ SPOTŘEBA

Aplikace nano přípravku NanoOne je velice jednoduchá. Aplikuje se na čistý a suchý povrch v jedné vrstvě! Orientační spotřeba je přípravku je 5 - 10 ml/m2.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
88%
Podpora Technické poradesntví
#
96%
27 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím