APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikace s nano přípravkem NanoMineral PREMIUM je velice snadná. Impregnační nano nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! Tím výrazně snižujeme spotřebu přípravku, ale hlavně čas strávený aplikaci. Životnost ochranné vrstvy může dosahovat až 20 let, dle stupně zátěže.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

Pro zlepšení funčnosti fasádního systému, doporučujeme použít nano nátěr NanoMineral PREMIUM. Nátěr vytváří ultra tenkou vysoce vodoodpudivou, paropropusnou a prodyšnou vrstvu. O proti běžným impregnacím nevytváří bariéru, která zamezuje materiálu dýchat. Ošetřený povrch vytváří ochranný štít, a zamezuje tvorbě řas a lišejníků. Přípravek lze použít i ve starých a historických budovách, kde je nutné zajistit maximální prodyšnost a paropropustnost povrchů.

Anker-technology.cz

VYSOCE ODOLNÁ ANTIGRAFFITY OCHRANA 

Impregnační nano přípravek NanoMineral PREMIUM vytváří ochranný štít, sloužící jako prevence proti graffity. Nátěr je plně transparentní bez nežádoucího matného či lesklého efektu. Nano impregnací NanoMineral PREMIUM doporučujeme ošetřit plochy, které jsou často vystaveny útokům sprejerům.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
95%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
89%
Podpora Technické poradesntví
#
94%
49 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím