APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikace nano přípravku NanoMineral+ je velmi snadná. Impregnační nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě. To výrazně snižuje spotřebu přípravku a šetří čas strávený aplikací.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

DLOUHODOBÁ OCHRANA PARKOVACÍCH PLOCH

Ochranný nano nátěr NanoMineral+ je vhodný pro silně namáhané povrchy, jako jsou např. parkovací plochy u nákupních center, výstavní plochy autobazarů nebo tankovací místa u čerpacích stanic. Ochranný nátěr zamezuje proniknutí kapalin do hloubky materiálu.

Anker-technology.cz

PREVENCE PROTI ŽVÝKAČKÁM

Dokonalé řešení pro města nebo nákupní centra, která se potýkají s vysokým výskytem žvýkaček. Pro snížení přilnavosti žvýkaček na betonové, kamenné či cihlové dlažby doporučujeme tyto povrchy ošetřit nano přípravkem NanoMineral+. Následné odstranění žvýkaček je snadnější a účinnější. Vhodný pro ošetření nástupních zastávek MHD, u vstupů do nákupních a kulturních center, u stánků s rychlím občerstvením atd.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
97%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
97%
Podpora Technické poradesntví
#
95%
10 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím