NANO IMPREGNACE BETONOVÉ DLAŽBY

NANO přípravek NanoMineral+ je určen k ošetření betonových dlažeb jako jsou např. zatraňovací dlažby, zámkové a zahradní dlažby, zámkové průmyslové dlažby, terasové a bazénové dlažby, odvodňovací žlaby, velkoformátové dlažby atd.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

NANO IMPREGNACE KAMENNÉ DLAŽBY

Ochranný nano nátěr NanoMineral+ je vhodný pro dlažby z přírodního a umělého kamene jako je např. žula, pískovec, rula, mramor, travertin, břidlice nebo keramika. Vytvořená nano vrstva je transparentní a zachovává krásu kamene.

Anker-technology.cz

NANO IMPREGNACE CIHLOVÉ DLAŽBY

Pro dlouhotrvající ochranu cihlelných dlažeb, doporučujeme ošetřit nano přípravkem NanoMineral+. O proti běžným voskovým impregnacím, které jsou náchylné na mechanické poškození. Přípravek NanoMinerál+ proniká hluboko do struktury materiálu a tím vytváří vysoce mechanicky odolnou vrstvu. 

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
95%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
89%
Podpora Technické poradesntví
#
94%
49 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím