NANO IMPREGNACE PŘÍRODNÍHO A UMĚLÉHO KAMENE

Impregnační nano přípravek NanoMineral je určen pro ošetření různých tipů kamenů, ať přírodního nebo umělého typu. Nátěr je plně transparentní bez nežádoucího matného či lesklého efektu. Nano impregnací NanoMineral doporučujeme ošetřit výsledné produkty z kamene: kamenné obklady, sochy, památníky, parapety, schody, kamenné lavičky, kamenné zídky, kamenná koryta atd.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

NANO IMPREGNACE FASÁDY DOMŮ

Nátěrem fasády nano přípravkem NanoMineral zvýšíme nejen odolnost proti zašpiněním a zamezíme růstu řas. Díky tomu prodloužíme nejen krásu, ale i funkčnost fasádních systémů. Vytvořená nano vrstva zaručuje maximální prodyšnost a paropropustnost. Impregnační nano nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! Tím výrazně snižujeme spotřebu přípravku, ale hlavně čas strávený aplikaci. Živostnost ochranné vrstvy může dosahovat až 10 let, dle stupně zátěže.

Anker-technology.cz

NANO IMPREGNACE BETONOVÉHO PLOTU A ZÍDEK

Ošetření betonových plotů, palisád, květináčů nano impregnací NanoMineral vytvoří vysoce vodoodpudivou vrstvu, která zamezí vytváření cementovým výkvětům na povrchu materiálu. NanoMineral je nano přípravek na vodní bázi, který je bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Proto aplikaci lze provádět nejen v exteriéru, ale i v interiéru.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
94%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
85%
Podpora Technické poradesntví
#
93%
41 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím