APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikace s nano přípravkem NanoMineral je velice snadná. Impregnační nano nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! Tím výrazně snižujeme spotřebu přípravku, ale hlavně čas strávený aplikaci. Živostnost ochranné vrstvy může dosahovat až 10 let, dle stupně zátěže.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

NanoMineral je nano přípravek na vodní bázi, který je bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Proto aplikaci lze provádět nejen v exteriéru, ale i v interiéru.

Anker-technology.cz

KRÁSA PŘÍRODNÍHO KAMENE BEZ VIDITELNÉHO FILMU

Impregnační nano přípravek NanoMineral je vhodný pro ošetření různých tipů kamenů, ať přírodního nebo umělého typu. Nátěr je plně transparentní bez nežádoucího matného či lesklého efektu. Nano impregnací NanoMineral doporučujeme ošetřit výsledné produkty z kamene: kamenné obklady, sochy, památníky, parapety, schody, kamenné lavičky, kamenné zídky, kamenná koryta atd.

MenuX

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím