APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikace s nano přípravkem NanoKlinker je velice snadná. Impregnační nano nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! Tím výrazně snižujeme spotřebu přípravku, ale hlavně čas strávený aplikaci. Živostnost ochranné vrstvy může dosahovat až 10 let, dle stupně zátěže.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

NanoKlinker je nano přípravek na vodní bázi, který je bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Proto aplikaci lze provádět nejen v exteriéru, ale i v interiéru.

Anker-technology.cz

SNÍŽENÍ NASÁKAVOSTI

Impregnační nano přípravek NanoKlinker vysoce snižuje nasákavost povrchu, ale tím nezamezuje paropropustnost. Nátěr je plně transparentní bez nežádoucího matného či lesklého efektu.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
97%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
97%
Podpora Technické poradesntví
#
95%
10 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím