NANO IMPREGNACE LÍCOVÝ CIHEL

Pro zvýšení vlastností lícových cihel doporučujeme použít nano přípravek NanoKlinker. Ošetřením povrchu snížíme nasákavost a tím předejdeme riziku tvorby minerálních výkvětů. Impregnační nano nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! 

 

Aplikace s nano přípravkem NanoKlinker je velice snadná. Impregnační nano nátěr provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! Tím výrazně snižujeme spotřebu přípravku, ale hlavně čas strávený aplikaci. Živostnost ochranné vrstvy může dosahovat až 10 let, dle stupně zátěže.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

NANO IMPREGNACE OBKLADOVÝCH PÁSKŮ

 

NanoKlinker je nano přípravek na vodní bázi, který je bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Proto aplikaci lze provádět nejen v exteriéru, ale i v interiéru.

Anker-technology.cz

NANO IMPREGNACE PÁLENÉ STŘEŠNÍ KRYTINY

Impregnační nano přípravek NanoKlinker vysoce snižuje nasákavost povrchu, ale tím nezamezuje paropropustnost. Nátěr je plně transparentní bez nežádoucího matného či lesklého efektu.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
88%
Podpora Technické poradesntví
#
96%
27 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím