ODSTRANĚNÍ A ZASTAVENÍ KOROZE U VOZIDEL

Řešíte problém jak se zbavit a zastavit JIŽ VZNIKLOU korozi na podvozku vozidla? Řešení přináší ConvertCor který korozi nejen zastaví, ale přemění na kovo-polymer! Pro prodloužení účinnosti vytvořeného kovo-polymeru je vhodné následně ošetřit povrchovou ochranou např. barvou.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

PŘEMĚŇOVAČ A ODSTRAŇOVAČ RZI PRO KUTILI

Hledáte nějaký funkční a snadné řešení pro odstranění koroze v domácnosti. Ideálné řešení pro kovové ploty, sloupky, branky, kovový nábytek, nářadí atd. ConvertCor neobsahuje těžké kovy, chromany, kyselinu fosforečnou ani jiná organická rozpouštědla!

Anker-technology.cz

RENOVACE ZREZLÝCH PLECHOVÝCH STŘECH

Výměna staré zrezlé plechové střechy? NETŘEBA! ConvertCor je skvělý pomocník k renovaci starších, zrezlých plechových střech! Přináší rychlé, snadné a nízkonákladové řešení! Staré střeše prodloužíte životnost o desítky let!

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
95%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
89%
Podpora Technické poradesntví
#
94%
49 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím