ŠPIČKOVÁ IMPREGNACE NA BOTY

Přípravek NanoTextil slouží jako špičková impregnace na boty. Lze jím ošetřit jakýkoliv druh obuvi, ať už se jedná o zimní boty, pracovní boty nebo sportovní obuv. Ochranná vrstva NanoTextil  snižuje prostupnost vody a zároveň umožňuje materiálu dýchat.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikaci přípravku NanoTextil provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! To výrazně snižuje spotřebu přípravku a šetří čas strávený aplikací. Nano částice obalí vlákno a tím je povrch chráněn jak z vnější tak z vnitřní strany. Povrch po ošetření zůstává paropropustný a prodyšný.

Anker-technology.cz

BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

NanoTextil je nano přípravek na vodní bázi, který je zcela bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Je šetrný pro aplikaci na různé typy materiálů. 

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
95%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
89%
Podpora Technické poradesntví
#
94%
49 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím