ŠPIČKOVÁ IMPREGNACE TEXTILU

Přípravkem NanoTextil lze ošetřit bundy, kabáty, šaty, kalhoty, tepláky, kombinézy, komplety, vesty, mikiny, čepice, rukavice a dětské boty.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikaci přípravku NanoTextil provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! To výrazně snižuje spotřebu přípravku a šetří čas strávený aplikací. Nano částice obalí vlákno a tím je povrch chráněn jak z vnější tak z vnitřní strany. Povrch po ošetření zůstává paropropustný a prodyšný.

Anker-technology.cz

BEZPEČNÝ, ŠETRNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

NanoTextil je nano přípravek na vodní bázi, který je zcela bez zápachu a biologicky odbouratelný. Byl otestován ve Státním zdravotním ústavě. Je vhodný pro aplikaci na různé typy materiálů jako je bavlna, elastan, nylon, polyamid, polyester, hedvábí, softshell, viskóza a funkční materiály.

MenuX

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím