ŠPIČKOVÁ IMPREGNACE TEXTILU

Přípravkem NanoTextil lze ošetřit bundy, vesty, mikiny, svetry, košile, trička, kalhoty, šortky atd. Ochranná vrstva NanoTextil snižuje prostupnost vody a zároveň umožňuje materiálu dýchat.

APLIKACE POUZE V JEDNÉ VRSTVĚ

Aplikaci přípravku NanoTextil provádíme rovnoměrně pouze v jedné vrstvě! To výrazně snižuje spotřebu přípravku a šetří čas strávený aplikací. Nano částice obalí vlákno a tím je povrch chráněn jak z vnější tak z vnitřní strany. Povrch po ošetření zůstává paropropustný a prodyšný.

BEZPEČNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

NanoTextil je nano přípravek na vodní bázi, který je zcela bez zápachu a biologicky odbouratelný. Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly. Je vhodný pro aplikaci na různé typy materiálů jako je bavlna, elastan, nylon, polyamid, polyester, hedvábí, softshell, viskóza a funkční materiály.

MenuX

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím