Dezinfekce na textilní roušky

Polymerová dezinfekce je vhodná na různé tipy textilních roušek. Díky svým účinkům dokáže zvýšit ochranu samotného materiálu. Přípravek je zcela bezpečný a neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, líh, formaldehyd a těžké kovy.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

Dezinfekce respirátory

Polymerová dezinfekce, lze použít k prodloužení životnosti jednorázových ochranných pomůcek ( respirátory FFP2 a  FFP3). Ochranný vrstva vytvoří aktivní dezinfekční štít, zabraňující se u sazení bakterií a virů min. po dobu 24 hod.

Anker-technology.cz

Dezinfekce pro ochranné masky a štíty

Dlouhotrvající a aktivní ochrana pro ochranné masky nebo obličejové štíty. Díky vlastnostem přípravku, lze jím ošetřit různé tipy materiálů a tím je i nezničit. Jako jsou např. sklo, plexisklo,  plast, papír, textilie nebo guma.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
95%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
88%
Podpora Technické poradesntví
#
94%
30 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím