RYCHLÁ A ÚČINNÁ AKTIVNÍ PĚNA

Za pomocí mechanického rozprašovače s pěnovou tryskou, vytvoříme účinnou aktivní pěnu, která odstraní i hluboko zapečené nečistoty (dopravní nečistoty, ropné látky, šmír, brzdný prach ). Pěna prodlužuje čas na uvolnění nečistot v hluboko povrchu. Tím, šetříme nejen spotřebu ale i hodnotu samotného přípravku.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

ODSTRANĚNÍ POLÉTAVÉ RZY

Vzdušná koroze aliaz polétavá rez obsahují drobné částice kovu, která se usazuje na povrchu materiálu: autolak, autosklo a disky kol. Ta, že nejen kazí vhled ale i postupně proniká do mikropóru barvy a může aktivovat i následnou korozy.

 

Anker-technology.cz

ÚČINNÝ ODSTRAŇOVAČ STARÝCH VOSKŮ

Přípravek slouží také jako dokonalý odstraňovač starých impregnačních vosků. Vhodný pro dekontaminaci laku před mechananickým leštěním nebo nano impregnací. Čím dokonale odstraníme staré vosky, tím zvýšíme účinnost nové impregnace.

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
88%
Podpora Technické poradesntví
#
96%
27 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím