ČISTÁ KONZERVACE BEZ NUTNOSTI NÁSLEDNÉHO ODSTRAŇOVÁNÍ

Vypařovací inhibitor AirCor vytváří v uzavřeném prostoru nekorozivní atmosféru. Proto není nutné již dále povrch materiálu dále konzervovat např. oleji nebo vosky. Tím odpadá následné odstraňování a čištění. AirCor přináší dlouhodobou konzervaci a to až po dobu 36. měsíců. Následná obnova konzervace je pouze ve výměně vypařovacího sáčku. Tím odpadá odstraňování staré konzervace a aplikace nové.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

KONZERVACE ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Všechny kontaktní inhibitory koroze zvyšují povrchový odpor, extrémně zvyšují přechodové odpory a případně mohou poškozovat použité polymery nebo barevné kovy. Výhodou AirCor se vloží do elektrického zařízení. V uzavřeném obalu se inhibitor odpařuje. Taková aplikace ochrání celý vnitřní prostor zařízení bez negativních vlivů kontaktních inhibitorů.  Nabízí snadné, rychlé a ekonomicky výhodné řešení konzervace železného materiálu. Tím šetříme nejen čas ale i náklady za materiál.

Anker-technology.cz

SKLADOVÁNÍ ZBRANÍ A MUNICE

Konzervační přípravek AirCor je vhodný pro konzervci zbraní, munice a vojenské techniky. AirCor lze použít ve výrobě potažmo při expidici nebo dlouhodobé konzervaci. Tento druh konzervace výrazně šetří náklady! Bez mastného filmu!

MenuX

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím