ČISTÁ KONZERVACE BEZ NUTNOSTI NÁSLEDNÉHO ODSTRAŇOVÁNÍ

Vypařovací inhibitor AirCor vytváří v uzavřeném prostoru nekorozivní atmosféru. Proto není nutné již dále povrch materiálu dále konzervovat např. oleji nebo vosky. Tím odpadá následné odstraňování a čištění. AirCor přináší dlouhodobou konzervaci a to až po dobu 36. měsíců. Následná obnova konzervace je pouze ve výměně vypařovacího sáčku. Tím odpadá odstraňování staré konzervace a aplikace nové.

Anker-technology.cz
Anker-technology.cz

KONZERVACE ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Všechny kontaktní inhibitory koroze zvyšují povrchový odpor, extrémně zvyšují přechodové odpory a případně mohou poškozovat použité polymery nebo barevné kovy. Výhodou AirCor se vloží do elektrického zařízení. V uzavřeném obalu se inhibitor odpařuje. Taková aplikace ochrání celý vnitřní prostor zařízení bez negativních vlivů kontaktních inhibitorů.  Nabízí snadné, rychlé a ekonomicky výhodné řešení konzervace železného materiálu. Tím šetříme nejen čas ale i náklady za materiál.

Anker-technology.cz

SKLADOVÁNÍ ZBRANÍ A MUNICE

Konzervační přípravek AirCor je vhodný pro konzervci zbraní, munice a vojenské techniky. AirCor lze použít ve výrobě potažmo při expidici nebo dlouhodobé konzervaci. Tento druh konzervace výrazně šetří náklady! Bez mastného filmu!

MenuX

Anker
Hodnocení našich zákazníků
#
96%
Doprava Rychlost a spolehlivost dodání
#
98%
Produkt Kvalita, funkce, aplikace
#
88%
Podpora Technické poradesntví
#
96%
27 recenzí Hodnoceno zákazníky

Provozovatel webu ANKER technology s.r.o., se sídlem Rokycanská 763/36a, 312 00 Plzeň - Lobzy, Česká republika , IČ: 28968808, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím